GALERIE RUDOLFINUM

«« zpět na výstavy

http://www.galerierudolfinum.cz/cs/

 

Rudolfinum_Time-Based
V návaznosti na výstavní projekt Domestic Arenas (19. 1. – 18. 3. 2018) představuje Galerie Rudolfinum nový cyklus prezentací mezinárodních i českých současných umělců působících
na poli časových médií, tedy filmu, videa a animace, nazvaný Rudolfinum_Time-Based.

Ambicí dramaturgie cyklu projekcí a doprovodných přednášek s autory filmů, kurátory a odborníky ze souvisejících disciplín je ukázat nejrůznější umělecké strategie současného pojetí časových médií, vždy se specifickým aktuálním tematickým rámcem. Jednotlivé projekce v cyklu tak mohou být vnímány jako jediná skupinová výstava rozdělená v čase.
 

Ursula Mayer: Gonda (2012), Atom Spirit (2016)

čtvrtek 27. září od 20:00
Galerie Rudolfinum
Kapacita je limitována. Rezervujte si své místo zdarma zde.

Rakouská multimediální umělkyně působící v Londýně a ve Vídni Ursula Mayer přijede uvést své dva filmy. Vysoce stylizovaný a precizně obrazně komponovaný snímek Gonda (2012) a dále film Atom Spirit (2016), jehož děj se z části odehrává na Trinidad & Tobago a sleduje práci skupiny evolučních genetiků.
Facebook a web

 

 

 

Výstava Petr Písařík SPACE MAKER je až do 25. listopadu otevřena denně kromě pondělí od 10:00 do 18:00, ve čtvrtek až do 20:00.

 

 

 

«« zpět na výstavy

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi